sadsad x
asdasd
Toplam 93 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Yüz Havlusu

Eviniz için en güzel yüz havlularını seçerken dikkat etmeniz gereken birçok kriter bulunuyor. Geçmişten bugüne evimizde sık sık sergilediğimiz alışkanlıklardan biri de misafire en iyi yüz havlusunu vermektir. Çoğu zaman günlük kullandığımız yüz havlularını önemsemez bilinçaltımıza bu konuda bile ‘Değersizim’ mesajı göndeririz. Kendinize yapacağınız en büyük iyiliklerden biri; sabah uyandığınızda mis kokulu bir sabunla yüzünüzü yıkamak ve yumuşacık yüz havlusuyla kurulamaktır.

Güne müthiş bir başlangıç yaparak değerli olduğunuzu kendinize hissettirin. Bu nedenle hem misafirleriniz hem de kendiniz için günlük kullanımda yumuşak yüz havlusu tercih edin. Havlu seçiminde renk ve dokusuna dikkat ettiğinizde banyonuzda daha estetik durduğunu fark edeceksiniz. Hem kullanım hem de görüntü açısından şık duran seçimler yapmanız fiyat performans olarak da doğru seçim yapmanızı sağlayacaktır.

Yumuşak Yüz Havlusu Seçerken Dikkat!

Yumuşak yüz havlusu seçerken dikkat etmeni gereken önemli noktalar vardır. Seçeceğiniz havlunun kumaşı, büyüklüğü, kullanım alanları gibi birçok faktör doğru seçimi yapmanızı sağlar. Eviniz için aradığınız en kaliteli yumuşak yüz havlularını ilk dokunuşta hissedersiniz. Yumuşak yüz havlularının birçok modeli bulunsa da en sık kullanılanları yüzde yüz pamuk olanlar ve yüzde yüz bambu olanlardır.

Yumuşak yüz havlusu seçerken kumaşa olan alerjiniz var mı yok mu buna dikkat ederseniz cildinizin zarar görmesini engellemiş olursunuz. Yine yumuşak yüz havlusu seçerken kaliteye önem verirseniz kullanacağınız havlunuzun uzun ömürlü olmasını sağlarsınız. Yumuşak yüz havlusu seçerken iplik kalitelisine de dikkat etmelisiniz. Yüzde yüz pamuk veya bambu kumaşlar seçebilirsiniz. Seçeceğiniz kumaşın hav üretmemesine dikkat ederseniz cildinizde alerji oluşmamasını da önlemiş olursunuz.

Çeyizlik Yüz Havlusu Nasıl Seçilir?

Rengi, dokusu, kumaşı ve boyutu… Renk renk desen desen olan çeyizlik yüz havlusu genellikle en süslü olan havlulardır. Çeyizlik yüz havlusu seçerken havluların deseninin kalitelisine özen vermelisiniz. Çeyizlik yüz havlusu seçerken dikkat edeceğiniz bir diğer önemli konu ise kaliteli ve dayanıklı kumaş seçimidir. Bazı kalitesiz kumaşların kullanılmasa dahi zamanla sarardığını unutmamalı bu nedenle özellikle çeyizlik yüz havlularında bu hususa dikkat etmelisiniz.

Çeyizlik yüz havluları genellikle kenarı işlemeli havlulardan oluşmaktadır. Gelişen teknolojiyle kenar işlemeleri makineyle de kolaylıkla yapılmaktadır. Makineyle yapılan işlemeler el emeği işlemelere göre daha uygun fiyatla satıldığı için ve yıkama esnasında daha az zarar gördüğü için daha çok tercih ediliyor. Bu nedenle çeyizlik yüz havlusu seçiminde el işi mi makine işi mi istiyorsunuz buna karar vermelisiniz.

Yüz Havlusu Modelleri

Günlük hayatta sıkça kullandığımız havluların yapımı yüz yıl öncesine dayanır. Geçen yüz yılda havlu üretimi konusunda epeyle ilerleme kaydedilmiştir. Özellikle son yıllarda havlu üretiminde dokuma ve örme teknolojilerine oldukça önem vermiştir. Onlarca farklı yüz havlusu modelleri oluşturulmuştur. Yüz havlusu seçerken en çok zorlanılan kısım onlarca farklı modelin olmasıdır. Yüz havlusu modelleri içinde doğru seçimi yapmak için renk ve dokusuna dikkat etmeniz gerekir.

Yüz havlusu modelleri içinde seçim yaparken tercihinizi her zaman yumuşak yüz havlularından yana kullanmalısınız. İsterseniz çeyizlik yüz havlusu isterseniz de günlük yüz havlusu alın. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu cildinize zarar vermeyecek yumuşacık bir kumaşa sahip olmasıdır. Havlu seçerken yumuşaklığının yanında bir de suyu emme gücüne dikkat etmelisiniz. Suyu emme gücü iyi olmayan havlular kaliteli kullanım sağlamadığı gibi uzun ömürlü de olmazlar. Yüz havlusu modelleri çeşit çeşit olsa da tercihiniz her zaman kaliteden yana olmalıdır! 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.