sadsad x
asdasd

Yeni Trend Nevresim Takımları

30 Aralık 2020
Yeni Trend Nevresim Takımları

Yaşam alanlarına hoş bir dokunuş katmak noktasında başarılı olan yeni trend nevresim takımları, aynı zamanda en çok kullandığımız ev tekstili ürünleri arasında yer alır. Ev tekstil ürünleri arasında her zaman ayrıcalıklı bir yere sahip olan nevresim takımları, en çok kullanılan yatak odası ürünü olarak da karşımıza çıkar.

Nevresim takımları; yastık kılıfı, çarşaf ile yatak yüzünden oluşan özel ürünlerdir. Yatıya bir misafirimiz geldiğinde onları en güzel nevresimlerin yer aldığı yataklarda ağırlamak isteriz. Dolayısıyla nevresim takımları aynı zamanda evimiz için prestij kaynağıdır. Yeni nevresim modelleri konusunda alternatif seçeneklerin bulunması bu ürünlere olan ilgiyi de arttırmaktadır.

kendall-tek-kisilik-nevresim-takimi

Yeni Trend Nevresim Çeşitleri Nelerdir?

Günümüz koşullarında birbirinden farkı nevresim takımlarından söz etmek mümkün olmaktadır. Bu kapsamda yeni trend nevresim takımları söz konusu olduğunda karşımıza pek çok ürün çıkmaktadır. Yatak odası ürünleri arasında seçkin bir yere sahip olan nevresim takımları, etkili bir kullanım özelliğine de sahiptir. Yeni trend nevresim çeşitlerini aşağıdaki gibi sıralamak da mümkün olmaktadır:


Görüldüğü üzere çok sayıda farklı özellikleri kapsayan nevresim çeşitleri mevcuttur. Bu kapsamda saten nevresim takımları; parlak ve sık dokunmuş olan kumaştan üretilmiş olan ürünlerdir. Bu tür nevresim takımları son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Zira saten nevresim takımları, yaşam alanlarına mükemmel bir görünüm de katar.

delina-cift-kislik-nevresim-takimi

Kreton nevresim takımları; dokuma sıklığı bakımından 42 tel ile 47 tel aralığına kadar şekillenen ürünlerdir. Bu noktada Kreton nevresim takımlarının olukça ekonomik olan ürün grupları arasında yer aldıklarını ifade etmek de mümkün olur. Ayrıca hava geçirgenliği iyidir. Kalın iplikle üretilir, bu sayede uzun yıllar kullanıma ve yıkamalara dayanıklıdır. Bambu nevresim takımları yazın sıcaklarında dahi asla terletmez, koku yapmaz. Hava geçirgenliği muhteşem olduğundan gece boyunca bedeniniz havayla temas halindedir. Havayla temas, uyku kalitenizi artıracaktır. Ranforce nevresim takımları ise standart nevresim takımları olarak da tanımlanmaktadır. Nefes alabilen yüzeyi ile geceleri kaliteli bir uykudan yana olanların tercihidir. 

Yeni Trend Nevresim Takımları Fiyatları

Elbette ki yeni trend nevresim takımları fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza çok sayıda farklı seçenek çıkmaktadır. Burada söz konusu nevresim takımının modeli ve tasarım özellikleri etkili olmaktadır. Yine kalite standartları da nevresim takımlarının fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Ayrıca nevresim takımları fiyatlarının ürünün markasına göre de değişiklik gösterdiğini ifade etmek mümkün olmaktadır. 

Yeni trend tek kişilik, çift kişilik ve double nevresim takımı modellerimizi incelemek ve satın almak için hemen tıklayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.