sadsad x
asdasd
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Yatak Örtüsü

Yatağı ve nevresim takımlarını tozdan, kirden koruyan ve aynı zamanda estetik bir görünüm sağlayan yatak örtüleri ile yatağınıza bambaşka bir görünüm kazandıracaksınız!

Yatak Örtüsü Modelleri

Bu kategorimizdeki yatak örtüsü modellerimiz pek çok farklı renk, desen, ebat ve materyalden oluşmaktadır. Doğru seçim yapmak için ihtiyacınız olan özellikleri belirlemeniz ve buna göre yatak örtüsü modelleri belirlemeniz gerekecektir. Kaliteli, dayanıklı, estetik ve kullanışlı örtülerimiz ile yatak odanıza sınıf atlatabilirsiniz! Tek kişilik yatak örtüsü modellerimizin ölçüleri 160x220 ve 180x240 iken, çift kişilik yatak örtüsü modellerimizin ölçüleri 240x260 ve 250x260'dır.

Yatak Örtüsü Nasıl Seçilmeli?

Yatak örtüsü seçerken dikkat etmeniz gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Yatağınıza uygun ölçüde yatak örtüsü seçin. Örneğin battal yatak örtüleri, en geniş yataklar için uygun olan örtülerdir; bu örtüler normal bir çift kişilik yatak için oldukça uzun olacaktır. Bu nedenle yatak örtüsü ölçüleri yatağınıza tam olarak uyum sağlayan ürünlere ulaşmanızı sağlayacaktır.
  • Uygun materyal seçimi yapın. Bazı yatak örtüleri satenden, bazıları pamuktan bazıları ise sentetik ürünlerden üretilmektedir. Eğer yumuşak ve şık bir görünüm istiyorsanız saten yatak örtüsü seçebilir; ferah ve sağlıklı bir örtü için pamuklu örtülerden yana seçim hakkınızı kullanabilirsiniz.
  • Son olarak uygun desen ve tasarımı belirleyin. Hem yatak odanızdaki diğer tekstil ürünleri ve mobilyalarla uyum sağlayacak hem de kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak yatak örtüsü seti seçin.

Yatak Örtüsü Fiyatları

Aryahome.com olarak sizlere sunduğumuz yatak örtüsü modellerimiz oldukça ekonomik ve bütçe dostu fiyatlarla size sunulmaktadır. Sevdiğiniz ve ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünü seçtikten sonra bütçe dostu yatak örtüsü fiyatları ile avantajlı bir alışverişe imza atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.