sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Tek Kişilik Pike Takımı

Günlük hayat içerisinde kimi zaman estetik, kimi zaman ise kullanım zorunluluğu nedeniyle kullanılan ürünlerin başında pike takımları gelmektedir. Birbirinden özel renk desen ve ebatlarda bulunan pikeler, kolay kullanımı, rahat temizliği ve yatak odalarına kattığı zarif görüntü nedeniyle tercih sebebidir. Özellikle tek yaşayanların ve gençlerin kullandığı tek kişilik pike takımı sunduğu avantajları ile tercih sebebidir.

Yaz sıcağında ve mevsim geçişlerinde tercih edilen pikeler, nevresimi, yastık kılıfı ve çarşafı ile oluşturduğu takım ile çok daha kullanışlıdır. Terletmeyen ince yapısı ve ağır olmaması, çocuklar için de gönül rahatlığıyla kullanılmasını sağlamaktadır. Nevresim içierisine yerleştirilen battaniye ile soğuyan havaların etkisinden koorunulmasını sağlamakta, bu da uykuyu daha konforlu hale getirmektedir.

Genç Tek Kişilik Pike Takımı

İnsan hayatının en enerji dolu olduğu dönemlerinden birisi kuşkusuz gençlik dönemidir. Çocuklukla yetişkinlik arasında duygu karmaşası yaşayan gençlerin en çok vakit geçirdiği yerlerden birisi, yatak odalarıdır. İç dünyalarını yansıttıkları bu ortamlarda tamamen özgür olan gençlerin, yatak odalarında kullandıkları ürünler de kendilerini yansıtmalıdır.

Bu amaçla bir çok firma genç tek kişilik pike takımı tasarlarken, onların bu duygu durumlarını dikkate almıştır. Gençlerin dinamik yapısına uygun farklı desen ve modellerde pek çok ürüne rastlamak mümkündür. Odalarında karışık renklerin hareketliliğinin yanı sıra, tek renkli ürünlere, tuttukları takımın renklerini taşıyan modellerden, daha romantik ve dingin desenlilere kadar her tarza uygun pike takımlarına rastlamak mümkündür.

Ucuz Tek Kişilik Pike Takımı

Aile yanlarında yaşayan gençlerin yanında eğitim amaçlı farklı şehirlerde yaşayan kişiler için de tek kişilik pike takımları son derece kullanışlıdır. Her mevsim kullanıma uygun olması, bu gençlerin ve ailelerin maddi olarak sıkıntı çekmemesini sağlamaktadır. Özellikle ucuz tek kişilik pike takımı daha fazla rağbet görmektedir. Ancak pike takımı seçilirken fiyatında önce sağlıklı ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.

Çünkü sadece ücreti baz alınarak kalitesinden ödün verilirse, kullanılan pike hem kişinin uyku konforunu bozacak, hem de daha çabuk yıpranacağı için yeni bir pike takımı satın alınması zorunlu hale gelecektir. Bu da kişilerin maddi olarak zarar görmesine neden olacaktır.

Pike takımı alırken öncelik kumaşın kalitesi olmalıdır. Hijyenik olan ve cilde zarar vermeyen yapıya sahip olanlar tercih edilmelidir. Bunun yanında kişilerin kendi zevklerine göre seçtikleri ürünler kişilerin manen daha mutlu olmalarını sağlayacaktır. Bunun yanında kaliteli markalardan en uygun fiyat avantajı ile istenilen ürünlere sahip olunacağı bilinmelidir.

Tek Kişilik Pike Takımı Fiyatları

Ev tekstil ürünleri; kişilerin günlük yaşamı için kullanmak zorunda oldukları eşyalardır.  Yatak odalarında en fazla kullanılan ürünlerin başında ise pike takımları gelmektedir.  Nevresim takımlarını tamamlayan pike takımları, farklı desen ve renklerde bulunabilmektedir. Kullanılan nevresim düz ise hareketli, ya da nevresim karışık renkliyse düz renk bir pike takımı ile hoş bir görünüm kazanılabilmektedir.

Pratik bir kullanma kolaylığı da sağlayan ve özellikle gençlerin tercihi olan tek kişilik pike takımı fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Kumaşın cinsine ve seçilen pike takımının modeline göre farklı ücretlendirme ortaya çıkabilmektedir. Önemli olan hem uygun fiyatta hem de beklentilere uygun ürünlerin bulunabilmesidir.

Aryahome; ülkemizin önde gelen ev tekstil firmalarındandır. Birbirinden özel ve kaliteli ürünleri arasında yer alan tek kişilik pike takımı ile tercih sebebidir. Standart tek kişilik genç odası yataklarına uygun olan ve gençlerin beklentileri göz önüne alınarak hazırlanan tüm pike takımları ile her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Tüm ürünlerin pamuklu kumaştan olması ve uygun fiyat avantajıyla sunulması, hem sağlığı korumakta, hem de maddi olarak kişilere rahatlık sağlamaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.