sadsad x
asdasd
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Tek Kişilik Pike

Ev tekstilinin önemli parçalarından bir tanesi lan pikeler, takım halinde satılabildiği gibi tek olarak da satılmaktadır. Fraklı renk, desen ve formda bulunabilen bu tekstil ürünlerinden ihtiyaçlarına göre tercihte bulunabilirsiniz. Tek kişilik pike ürünleri genel olarak tek kişilik yataklar için kullanılır. Bunların haricinde bu ürünlerin çift kişilik ve battal boy olanları da mevcuttur. Bu noktada ihtiyacınızı saptamanız ve buna uygun bir tercihte bulunmanız gerekmektedir.

Pike takımları; yastık yüzü, çarşaf ve pike örtüsünden meydana gelmektedir. Yastık yüzü yastığa geçirilirken çarşaf ise yatağın üzerine serilen tek katlı bir örtü olarak karşımıza çıkmaktadır. Pike örtüsü de aynı şekilde tek katlı; içine yorgan, battaniye vs. konulmayan bir örtüdür. Farklı renk ve modelde üretilen bu ürünler farklı kumaş ve boyama kalitesinde de olabilmektedir. Bu farklılıklar fiyatlara da yansımaktadır.

Tek Kişilik Pike Modelleri

Her bireyin farklı dekorasyon zevki bulunmaktadır. Bu noktada ev tekstilinin önemli parçalarından biri olan tek kişilik pike modelleri de farklı tasarımlarla piyasaya sunulmaktadır. Bu noktada renk, model ve desen tercihinizi tamamen zevkleriniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Örneğin yatak odanızda daha rahat ve rahatlatıcı bir havanın hakimiyetini arzuluyorsanız pastel renkleri tercih edebilirsiniz. Daha enerjik ve dinamik renkleri seviyorsanız canlı ve göz alıcı renklerden yana tercihte bulunabilirsiniz. Desen konusunda da yine zevklerinizi takip etmeniz önerilmektedir.

Sade ve göz yormayan modeller bireylerin kendini daha sakin hissetmelerinde aktif rol oynamaktadır. Bu noktada talep ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde saptamanız gerekmektedir. Tek kişilik pike modellerinde 150x220 standart ölçüsü kullanılmaktadır. Bu ölçü markadan markaya değişkenlik gösterse de genel itibariyle bu ölçü baz alınmaktadır. Tercih edeceğiniz pike modelinin kalitesi de oldukça önemlidir. Kaliteli kumaş ve boyama tekniğiyle üretilen pike modelleri hem daha uzun ömürlü olmakta hem de insan sağlığını korumaktadır.

Tek Kişilik Pike Fiyatları

Özellikle yaz mevsimlerinde, yorgan kullanılamıyor oluşuyla bireyler pike kullanımını tercih etmektedir. İnce, hafif ve kolay temizlenebilir olma özelliği bulunan bu ev tekstil ürünlerinin fiyatlarını etkileyen birtakım faktörler bulunmaktadır. Kumaş kalitesi, boyama kalitesi, baskı tekniği ve marka fiyatları etkileyen en büyük özelliklerdir. Bu noktada sizler de tek kişilik pike fiyatları konusunda bir araştırma yapmalı ve bütçenize uygun bulduğunuz bir modeli tercih etmelisiniz. Bütçenize uygun en iyi ürünü temin edebilmek için birtakım araştırmalar içerisinde bulunmanız gerekir.

Karşılıklı kıyaslamalar bu alışverişlerin verimini olumlu yönde etkileyen yegâne uygulamalardır. Sizler de pike ürünleri arasında kıyaslamalar yaparak kendiniz için en iyi ürünü temin edebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün kumaş özelliklerine de dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Kumaşın kolay ütülenebilir olması kolaylık sağlaması açısından önem arz etmektedir. Pikeler genelde yatak örtüsü olarak da kullanıldığından tok duruşlu kumaşlar tercih edilebilir. Kumaşların nefes alabiliyor olması oldukça önemlidir.

4 Mevsim Pike Takımı

Pike takımları, ılıman iklimin hâkim olduğu bölgelerde yılın her günü kullanılabilir olma özelliği taşımaktadır. Bu sebeple bu ürünlerin kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olması oldukça önemlidir. Kolay kullanım olanağı tanıması açısından bu ürünlerin temizliğinin ve ütülenmesinin kolay bir şekilde gerçekleşebiliyor olması gerekmektedir. Sade ve eklentileri olmayan pikeler hem yatak örtüsü olarak hem de yatarken üste alınan örtü olarak oldukça kullanışlı olmaktadır.

Bu ürünleri yılın her günü kullanabilmek adına 4 mevsim pike takımı modelleri incelenmeli ve karşılaştırma yapılmalıdır. Fiyat performans açısından en başarılı istatistiği sunan ürünler değerlendirilmeli ve kullanıcı yorumları da göz önünde bulundurulmalıdır. Tercih edeceğiniz modelin pamuklu olması sağlık standartları açısından oldukça önemsenen bir husus olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.