sadsad x
asdasd
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Tek Kişilik Nevresim Takımı

Evlerimizde kullandığımız eşyalarımız kadar eşyaları tamamlayan tekstil ürünleri de hem sağlık açısından önemlidir. Uyku süresi boyunca nevresimler ciltle temas ettiğinden alerji riski yaşamamak için nevresim kumaşlarının türüne dikkat edilmelidir. Yumuşak dokulu, hafif, anti bakteriyel özellikte olmasına dikkat edilmelidir. Tek kişilik nevresim takımı ürünlerinin de anti bakteriyel bir özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Nevresim takımları tek renk ya da çeşitli desenlerle zevklere göre tasarlanmıştır. Ne kadar sağlam dokumaya sahip ise o kadar uzun süre yıpranmadan kullanılabilir. Nevresim takımı tek kişilik ise bir tane yastık kılıfı, bir çarşaf ve bir nevresimden oluşur. Yeni evlenecek olan bayanlar içinde çeyizlik olabilecek çeşitli nevresim modelleri mevcuttur.

 En çok tercih edilen pamuklu kumaşlardan üretilen tek kişilik nevresim takımı hava geçişi sağlayan dokudadır. Nevresim kumaşlarının yapısında tel sıklığı diye bir kavram söz konusudur. Tel sıklığı ne kadar çok ise kumaşta o kadar sağlam olacaktır.  Nevresimlerin kırışmayan kumaştan olması isteniliyor ise pamuklu kumaşlar seçilmesi yerinde olacaktır. Teri emen kumaşlardan üretilmiş olmaları sağlık yönünden önemlidir. Bütün ürünler çamaşır makinesinde yıkanabilir ama yıkarken ürünü ters çevirmekte fayda vardır. Böylece deterjan etkisi ile daha az yıpranacaktır.

Kampanyalı Tek Kişilik Nevresim Takımı

Nevresim takımları pamuklu, saten kumaş ve çeşitli renklerde üretilmektedir. Birbirinden farklı desenlerde kampanyalı tek kişilik nevresim takımları her zevke hitap etmektedir. Zaman zaman yapılan indirim kampanyaları ile bütçe zorlanmadan beğenilen ürün için alış veriş fırsatı oluşur. Rahat ve sağlıklı bir dinlenme için üretilen nevresim takımları dokusuna göre fiyat çeşitliliği göstermektedir. Özellikle bebek ve çocuklar için daha yumuşak dokulu nevresimler tercih edilir.

Ev tekstili sektöründe de her sektörde olduğu gibi yapılan kampanyalar müşteri memnuniyeti getirecektir. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünler almak her müşterinin isteğidir.

Nevresim alınırken fazla desenli, baskılı modellerin yıkaması zahmetli olduğundan genel olarak daha sade modellerin seçilir. Pamuklu nevresim takımları terletmez, geçirgen ve sağlıklıdır. Dezavantajı çabuk kırışabilen bir yapısı vardır. Saten kumaş için de aynısını söyleyebiliriz. Parlak, şık bir görünümü vardır ama ütü olmadan kullanılması çok zordur.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri

Nevresim takımları yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşmaktadır. Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri uzunluk 220 cm, genişlik ise 160 cm’dir. Çarşaflar yatak kenar ölçülerine göredir. 25-35 cm yatak kenar uzunluğu, 140*190 yatak ölçüsüne göre çarşaf uzunluğu standarttır.  Nevresim takımlarını seçerken ayrıca kullanılan eşyalarda göz önünde bulundurulmalıdır. Nevresim eşyalara renk, model anlamında uyum sağlamalıdır. Ölçüler genel olarak standarttır. O anlamda herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Kullanılan yatak boyutları standardın dışında ise uygun ölçülerde nevresim takımı bulmak biraz zorlaşacaktır.

Tek Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

Nevresim takımları üretilirken kullanılan kumaşın kalitesine ve pamuk, saten hangisi kullanılmış ise ona göre fiyatlandırılmaktadır. Tek kişilik nevresim takımı fiyatları farklı seçeneklerden oluşabilmektedir.  Pamuklu kumaşların yanı sıra saten ve jakar kumaşın kullanılması ile üretilen şık bir nevresim takımı için fiyat farklılıkları görülebiliyor. Bu fiyatlar indirimli zamanlarda 90 TL ile 500 tl arasında değişmektedir.

Uykunuz sonrası zinde uyanmak, yani kaliteli bir uyku çekmek kullandığınız nevresimlerin kumaş kalitesi ile yakından ilgilidir. Ev eşyalarının şık görünümü göze hitap edecektir. Kullanılan ürünlerin nasıl ve hangi maddelerden üretildiği ise direk sağlığımızı ilgilendiren konulardır ve daha dikkat edilmesi gerekir.

Uyku esnasında cildime temas eden kumaşın dokusu anti alerjik, geçirgen, yumuşak dokulu olmalıdır. Özellikle çocuklar ve bebekler için nevresim seçerken bu kriterler önemsenerek seçim yapılmalıdır.  Ev tekstili içerisindeki nevresimlerin görünüş estetiğinden çok sağlıksız olmaması daha önemli olacak ve konforlu bir uyku çekmenizi sağlayacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.