sadsad x
asdasd
Toplam 110 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Plaj Havlusu

Plaj havlusu yaz sezonu geldiği zaman hiç kuşkusuz ki plaj çantalarının demirbaşıdır. Deniz ve havuz sonrası veya kuma serdiğiniz kaliteli bir plaj havlusu ile bu keyfinize devam edebilirsiniz. Plaj havlusu seçerken havlunun belli başlı etmenleri göz önünde bulundurularak alınması, hem uzun süre kullanılması hem de sağladığı konfor açısından oldukça önemlidir.

Plaj havlusu alınırken çoğu kişi konfor etmenleri dışında ilk olarak havlunun renk ve desenine bakmaktadır. Bu elbette ki doğru bir yaklaşımdır fakat sudan çıktıktan sonra vücudunuzda ki tüm suyu çekmesi veya kuma serdiğiniz havlunun kum toplamaması gibi özellikler olunca desen ve renk plaj havlusu seçiminde ikinci planda olmalıdır.

Plaj havlusu seçerken de vücudunuzda ki suyu çekmesi ve kuma sermek olmak üzere iki farklı tip havlu kullanımı için yanınızda bulundurulması konfor açısından daha iyi olacaktır. Kum toplayan plaj havluları kuma serilip toplanacağı zaman kumaş cinsinden dolayı çırpıldığı zaman bile kumu çok zor atmaktadır. Bu tarz kumaşlar cildinize de zarar vermekle beraber %100 pamuklu plaj havluları kullanmak sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

Yumuşak Plaj Havlusu

Plaj havlusu seçimi yapılırken beğenilen havluya dokunularak, havlunun yumuşak veya sert olduğuna bakmak istenilir. Dokunarak seçim yapılamadığı durumlarda yani internet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde, alınacak plaj havlusu özellikleri kısmında pamuklu kumaş olması tercih edilmektedir. Durum böyle olunca yumuşak plaj havlusu seçiminde %100 pamuklu olması deniz ve havuz sonrası hem vücudunuzda ki suyu çok iyi emecek hem de dokusunda bozulma meydana gelmeyecektir.

Seçeceğiniz plaj havlusu ile su sonrası vücudunuzu kurulayıp ardından güneşe kuruması için bıraktığınız da hızlı bir şekilde kuruması da tercih sebepleri arasındadır. Seçtiğiniz plaj havlusunun rengi ve deseni de böylelikle yoğun güneş ışınlarına karşı rengi solmayarak renkte dalgalanmalar meydana gelmeyecektir. Özellikle güneş ışınından rengin solup dalgalanmaması için koyu renkten kaçınılıp, açık renk plaj havlusu tercih edilmektedir. Fakat kumaş cinsi sayesinde bu durumunda önüne geçilebilmektedir.

Yumuşak plaj havlusundan tam verim almak için alındığı zaman direkt kullanmayınız. Direkt kullanım yerine 30 derece ayarda yıkanarak, havlunun üzerinde mevcut toz atılarak vücuda yapışmasının da önüne geçilir. Kurulanmak veya kuma sermek için olan mevcut set havlu modelleri de vardır. Bu havlular amacına göre kullandığı zaman oldukça uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz plaj havlusu modelleri arasında yer almaktadır.

Plaj Havlusu Fiyatları

Alışveriş yapılacağı zaman plaj havlusu fiyatları farklılık göstermektedir. Bu farklılıkların birçok sebebi vardır. Oldukça fazla ince olan peştamal havluları da plaj havlusu kategorisine girmektedir fakat bunlar plajda kullanılmaya elverişli değildir. Plaj havlusu fiyatlandırmasında kumaş, cins ve büyüklük gibi etmenler ele alındığında da fiyatları kendi kategorisinde değişmektedir.

Plaj havlusu seçileceği zaman belli başlı kriterleri göz önünde bulundurarak hem uzun yıllar kullanırken hem de plajda konfor ve kaliteyi daima takip edebilirsiniz. Havlu seçiminde birinci etmen kumaş cinsidir. %100 pamuklu olan bir plaj havlusu vücudunuzu tahriş etmeyecek aynı zamanda da tüm suyu çekerek kaliteli bir performans ürünü olacaktır. Aynı zamanda bakteri ve mikrop üremesine karşı anti bakteriyel kumaş cinsleri tercih etmekte sağlık açısından oldukça elzemdir.

Plaj havlularının ebat ve boylarına göre de fiyatlandırması da değişmektedir. Yetişkinlerde orta ve büyük boy plaj havlusu seçimlerinde değişkenliği gösterdiği gibi, çocuk havlularında da kalite ve boyutuna göre fiyat değişmektedir. Tüm bu etmenler sıralandığında sizlerde uzun yıllar boyunca kalite ve konfor ile kullanabileceğiniz plaj havlularına sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.