sadsad x
asdasd
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Havlu Setleri

Havlu setleri gerek kullanım gerekse fiyat bakımından tüketicilere büyük avantajlar sağlıyor. Havlu setleri genellikle içerisinde el havlusu, yüz havlusu, banyo havlusu gibi çeşitler barındıran kapsamlı setlerdir. Havlu setlerini incelerken kalitesi, dokusu ve rengi oldukça önemlidir. Havlu setleri hem kaliteli olmalı hem de göze hitap etmelidir. En çok beğenilen havlu setleri genellikle yüzde yüz pamuklu soft renklerden oluşan yumuşacık havlulardır. Havlu setleri genellikle kadın, erkek, çeyizlik, günlük kullanım ve el havluları olarak gruplandırılmıştır.

El ve Yüz Havlusu Seti

Havlu setleri içinde en çok tercih edilen setler genellikle el ve yüz havlusu setleridir. El ve yüz havlusu setleri özellikle uyumlu görüntüsü bakımından tercih edilir. Bir takım olarak düşünülen ve banyonuza şıklık katan el ve yüz havlusu setlerini seçerken dikkat etmeniz gereken birçok kriter bulunur. Özellikle yumuşak dokusuna ve cilde zarar veren maddeler içermemesine sağlığınız için özen göstermelisiniz. Havlularda kullanılan boyaların doğal olması ve kanserojen madde içermemesi oldukça önemlidir.

El ve yüz havlusu setlerinde dokunduğunuz an hissedeceğiniz kaliteli dokuması ve birçok modelde işlenen harika işlemeleri gözünüze hitap eder. Banyonuza şıklık katacak bu sette en çok tercih edilen renkler; beyaz, siyah ve soft renklerdir. Siyah el ve yüz havlusu setleri özellikle makyajınızı çıkardıktan sonra havluda kalan ufak tefek renklerin görünmemesini sağlar. Beyaz havlular ise banyonuza adeta mis gibi bir havanın esmesini temizlik hissinin uyanmasını sağlar.

Çeyizlik Havlu Seti

Evlenecek çiftlerin alışveriş listelerinin olmazsa olmazı çeyizlik havlu setleridir. Yıllar önce bin bir emekle işlenen havlu kenarlarının yerini günümüzde hem pratik hem de fiyat açısından daha uygun olması sebebiyle makine işi çeyizlik havlu setleri almıştır. Makine işi çeyizlik havlu setleri birebir el işlemesi gibi hem şık durur hem de yıkandığında deforme olmaz. Çeyizlik Havlu setlerinde, banyo havlusu, el ve yüz havlusu, kadın ve erkek bornoz takımları gibi birçok parça bulunur. Havlu seti alırken ihtiyacınıza göre setler oluşturabilirsiniz.

Çeyizlik havlularınızı set halinde almanız fiyat açısından da avantaj sunar. Ayrı ayrı almak yerine birbiriyle hem doku hem de renk olarak uyumlu parçaların bir araya getirilmesiyle oluşan çeyizlik havlu setinden faydalanabilirsiniz. Çeyizlik havlu setlerinde genellikle kadın ve erkekler için ayrı planlanmış farklı desenlerle süslenmiş benzer renklerle uyumun yakalandığı havlular kullanılmıştır. Çeyizlik havlu setini alırken eğer kullanacağınız banyo belli değilse her dekora uyması açısından açık renkler seçebilirsiniz. Çeyizlik havlu setleri cildinizde yumuşacık bir his bırakmalı ve uzun ömürlü olmalıdır.

Havlu Seti Fiyatları

Bir evin en önemli ihtiyaçlarından biri olan havlu setleriyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de havlu seti fiyatlarıdır. Havlu seti fiyatları havluların dokusu, kumaşı, iplik dokuması, deseni, işlemesi, boyutu gibi birçok özelliğe göre değişiklik gösterir. En uygun havlu setleri el ve yüz havlu setleridir. Diğer havlulara göre uygun olma sebepleri boyut açısından daha küçük olması ve genellikle günlük kullanıma uygunluğu sebebiyle işlemesiz olanların tercih edilmesidir.

Havlu seti fiyatlarında değişimler olsa da havlularınızı set halinde almak tek tek almaya göre kar etmenizi sağlayacaktır. Havlu setleri fiyat performans olarak değerlendirildiğinde kaliteli dokuları sebebiyle tüketicinin memnuniyetini hedef alarak planlanmıştır. Havlu seti fiyatlarını araştırdığınızda aradaki fiyatlarda çok farkın olmadığını göreceksiniz. Bu nedenle ucuz ve kalitesiz havlu alıp tek kullanımdan sonra kendini bırakmasındansa daha kaliteli havluları seçip uzun yıllar kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.