sadsad x
asdasd
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

El Havlusu

Günlük hayatta en sık kullandığımız eşyalardan biri el havlusudur. Sık sık el yıkama alışkanlığı olanların ve temizliğine özen gösterenlerin el havlusu seçimi konusunda özen gösterdiği bir gerçektir. Peki, el havlusu seçerken nelere dikkat edilmelidir? Yumuşak el havlusu nasıl seçilir? Merak edilen bu sorulara yanıt bulmanızı sağlayarak el havlusu konusunda en iyi seçimi yapmanızı sağlayacağız.

Yumuşak El Havlusu Nasıl Seçilir?

Yumuşak el havlusu seçmek kolay gibi görünse de oldukça zordur. İlk dokunduğunuzda yumuşak dokusuna rağmen suyu emiş gücü iyi olmayan el havluları kötü bir deneyim yaşamanıza neden olur. Yumuşak el havlusu seçerken yüzeyinin pürüzsüz olmasına ve ipliklerinin pamuk olmasına özen göstermelisiniz. Havlu seçerken ipliklerin duruşuna dikkat etmelisiniz. İplikleri dik duran havlular kaliteli olduğunu gösterecektir. El havlularında yumuşaklık ve su emiş gücü kadar önemli olan bir diğer konu da havlunun şık görüntüsüdür.

El havlusu çok fazla talep gören havlu grubundan olduğu için model konusunda da çok çeşitlilik söz konusudur. El havluları seçerken banyonuzda şık durmasına özen göstermelisiniz. Misafirlerinize ayrı günlük kullanıma ayrı el havluları alabilirsiniz. El havluları boyut itibariyle de oldukça küçüktür. Havlu alırken etiket kısmında hem boyutuna hem de kumaş cinsine bakarak tercih yapabilirsiniz.

6 Parça El Havlusu Seti…

El havlusu sık değiştirildiği için topluca alarak uygun fiyatlardan faydalanmak oldukça mantıklıdır. Genellikle 6 parça el havlusu seti şeklinde satılan el havluları yumuşaklık ve su emiş gücü bakımından da oldukça kalitelidir. El havlusunu sık sık değiştirmek bakteri üremesini engellerken havlularınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar. El havlularınızı 6 parça el havlusu seti olarak alırsanız günlük hayatta sık sık değiştirme imkanı elde etmiş olursunuz.

Kullanım açısından daha hijyenik olan setleri tercih ederken iplik ve dokuma kalitesine dikkat etmelisiniz. Günlük el havlusu seçerken desenlileri tercih edebileceğiniz gibi sade düz modellerden de satın alabilirsiniz. El havlularınızı tek tek almak yerine 6 parça set halinde almanız uyum ve renk konusunda da şık tercihler yapmanızı sağlar.

El Havlusu Modelleri

El havluları sık sık değiştirildiği için model konusunda en geniş havlu gruplarından birini oluşturur. El havlusu modelleri sade ve şık görünümlü havlulardan oluşabileceği gibi desenli ve dantelli modellerden de oluşabilir. Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte havlu üretiminde kullanılan desenler de makinelerle yapılmaktadır.

Üretim ve fiyatlandırma konusunda daha avantajlı olunmasını sağlayan makine işi el havluları tüketicilerin de beğenisini kazanmıştır. El havlusu modellerini seçerken set halinde alacaksanız birbirine yakın renklerdeki havluları ayrı ayrı alacaksanız da farklı desenlerdeki havluları tercih edebilirsiniz.

El havlusu modelleri arasında seçim yaparken kullanım alanını göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin mutfak için günlük kurulama yapacaksanız daha ince, banyoda günlük kullanacaksanız daha kalın modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca el havlusu seçerken iplik kalitesine dikkat etmelisiniz. Kalitesiz iplikten yapılmış bir el havlusu seçerseniz ilk yıkamada kendini bırakacaktır ve su çekiş gücünü kaybedecektir. Bu da size dezavantajlı bir durum olarak geri dönecektir. Bu nedenle tüm havlularınızı alırken dikkat etmeniz gereken kriterlere el havlusu alırken de dikkat etmelisiniz.

El havlusu modellerini incelerken etiketine bakmak hem boyut hem de iplik kalitesi bakımından size önemli ipuçları verecektir. Havluların etiketinde yer alan yıkama ve kurutma talimatlarını birebir uyguladığınızda da havlunuzun kullanım ömrünü uzatmış olacaksınız. El havlusu modellerini incelerken yakından bakmayı ve havlunun üzerinde hav olup olmadığına dikkat etmeyi unutmayın.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.