sadsad x
asdasd
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Çift Kişilik Yatak Örtüsü

Günlük hayatımızın bir gereği olarak dinlenmek için her birey uykuya ihtiyaç duymaktadır. Çift kişilik yatak örtüleri ile daha kaliteli bir uyku mümkün olmaktadır. Yatak örtüleri tek kişilik de olabilmekle birlikte özellikle çiftler için çift kişilik ürün çeşitlerine de sahiptir. Yatak örtüleri her zevke ve göze hitap edecek şekilde oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Çift kişilik yatak örtüleri yatak örtüsü ve 2 adet yastık kılıfından oluşmaktadır. Bu ürünler çift kişilik nevresim takımlarından farklı olarak çarşaf bulundurmamakta ve özellikle bu konuda ayrışmaktadır. Yatak örtüleri kadife, jakarlı ve volanlı başta olmak üzere birçok ürüne sahiptir. Bununla birlikte renk çeşitliliği ve gerek ev dekorasyonuna gerek günümüze hitap eden modelleri ile de çeşitlilik artırılmaktadır.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Yatak örtüsü ürünlerinde kalite ve cazip fiyat arayanların ilk durağı olan Arya Home bu anlamda büyük avantajlar sağlamaktadır. Arya Home çift kişilik yatak örtüsü modelleri;

  • ElsaJakar,
  • Ranson Baskılı,
  • Cherly Baskılı,
  • Ansel Kadife,
  • Virgo Volanlı,
  • Lorin Baskılı ve
  • PaisleyJakar Nakışlı gibi modellerle kullanıcılara sunulmaktadır.

Belirtilen modellerin çeşitli desenleri ve renkleri ile her zevke hitap eden çift kişilik yatak örtüsü ürünleri bulunmaktadır. Yatak örtüsü ürünleri düz, baskılı, çiçek desenli, nakışlı ve dekoratif desenlerle de oldukça şık görünüme sahiptir. Birbirinden şık yatak örtüsü modelleri ile evinizin ve odanızın dekorasyonuna da renk katabilirsiniz.

Bunun yanında kumaş türüne göre de çeşitlilik gösteren modeller oldukça kullanışlı ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Yatak örtüsü modelleri kayma yapmayan ve yıkama ile çekmeyen oldukça kullanışlı parçalar olmaktadır. Bununla birlikte nefes alabilen yüzeyleri ile uyku kalitenizi artırmanıza da yardımcı olacaktır.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Ölçüleri

Çift kişilik yatak örtülerinin 240 * 260 cm ve 250 * 260 cm standart ölçüleri bulunmakla birlikte istenilen ölçülerde özel üretimler de yapılmaktadır. Ancak çift kişilik yatak örtüsü ölçüleri genellikle belirtilen şekilde olmaktadır. İnsan konforu ve yatak boyutları esas alınarak belirlenen bu ölçüler birçok yatakla da uyumluluk göstermektedir.

Yatak örtüsü alışverişi yaparken kullanmış olduğunuz yatağın ölçülerini esas alarak bu ölçülerden hangisine uyacağını belirleyebilirsiniz. Bununla birlikte kullanmak istediğiniz yatak örtüsü boyutunu da seçebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.  Ölçüler arasında çok ciddi farklar bulunmadığı için 2 ölçüdeki yatak örtüsünü de gönül rahatlığı ile kullanabilir ve rahat bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Fiyatları

Uykumuz için gerekli olan dolayısıyla günlük hayatımızın vazgeçilmez parçalarından olan yatak örtüsü ürünleri oldukça geniş ürün çeşitliliği ile sunulmaktadır. Bu çeşitliliğin getirmiş olduğu geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap eden çift kişilik yatak örtüleri bulunduğu gibi her bütçeye hitap eden yatak örtüleri de bulunmaktadır.  Bununla birlikte güzel bir uyku için kaliteli yatak örtülerine uygun fiyatlarla sahip olmak da önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

Jakar, Volanlı, Baskılı ve Kadife modellerinden desenlerine ve renklerine oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu ürünlerin fiyatları da değişim göstermektedir. Belirtilen hususlara göre değişim gösteren çift kişilik yatak örtüsü fiyatları ortaya çıkmaktadır. İşte tam da bu noktada kaliteli çift kişilik yatak örtülerine uygun fiyatlarla sahip olmanın adı Arya Home olarak karşımıza çıkıyor. Kaymaz, kolay yıkanabilir ve ütülenebilen, çabuk kuruyan ve rahat bir uyku sağlayan kullanışlı çift kişilik yatak örtülerine sahip olmak için Arya Home ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.