sadsad x
asdasd
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Çift Kişilik Pike Takımı

İnsanların kendilerini rahat hissettikleri yerlerin başında yatak odaları gelmektedir. Haliyle uyku esnasında yatak odalarında kullanılacak eşyaların hem rahat olması, hem de estetik açıdan göze hoş görünmesi gerekmektedir. Huzur veren ve şık görüntüsü ile kişilerin göz zevklerine hitap eden çift kişilik pike takımı, ev tekstil ürünleri arasında en çok tercih gören ürünlerdendir.

Kişilerin sağlıklı bir hayat sürmesi, uyku düzeni ile alakalıdır. Yumuşak dokuya sahip ve modern tasarıma sahip birbirinden farklı pikeler ile konforlu bir uyku yaşamak mümkündür. Yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında ye alan bu özel ürünler il ister klasik tarzları yaşatmak, isterse modern tasarımları odanıza taşımak mümkündür.

Çift Kişilik Pike Takımı Fiyatları

Uyku esnasında kullanılan eşyaların rahatsızlık vermemesi gerekmektedir. Kesintisiz ve sağlıklı bir uyku için seçilen ürünlerin yapısı, dokusunun yanında, uygun fiyatlı olmasına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Sadece yaz mevsimi için değil, her mevsim kullanılan pike takımları, çeşitli renk ve desene sahip olarak bulunabilmektedir.

Nevresim, iki adet yastık kılıfı ve çarşaftan oluşan çift kişilik pike takımları,  oldukça kullanışlı ürünlerdir. Yazlık pikeler oldukça narin ve cilde hassas vermeyen bir dokuya sahiptir. Terletmeyen özelliği ile yaz gecelerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan ürünler; uyku kalitesi konusuna özen gösteren kişiler için idealdir. Çift kişilik pike takımı fiyatları ise ürünün kalitesine ve özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir.

4 Mevsim Çift Kişilik Pike Takımı

Günümüz koşullarında ev eşyası ya da tekstil ürünleri için ayrılabilecek bütçe, oldukça kısıtlı olabilmektedir. Bu da ürünlerin her mevsim kullanışlı olabilmesini zorunlu kılmaktadır. Yatak odası için tercih gören tekstil ürünlerinin başında 4 mevsim çift kişilik pike takımı gelmektedir.  Tek tarafı nevresim kumaşı, diğer tarafı pike olması ürünlerin tercih edilmesini sağlamaktadır.

Yazın pike olarak kullanılan takımlar, kışın ise nevresimin içerisinde battaniye ya da yorgan geçirilerek,  serin gecelerde dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir. Pike takımlarının bir diğer özelliği ise yer kaplamamasıdır. Sağlıklı bir yapıya sahip olan ve her mevsim kullanılabilme özelliği bulunan bu tarz pike takımları, fiyat avantajı ile de tercih sebebidir.

Her mevsim farklı ürünlerin satın alınması için kişilerin bütçeleri uygun olmayabilir. Oysa ki, her mevsim rahatlıkla kullanılabilen pike takımlarına verilebilecek tek ücret ile ekstra bir ödemenin oluşması engellenmektedir. Bu da kişilerin maddi olarak sıkıntı yaşamasına engel olmaktadır.

Bunun yanında kişilerin evleri ya da ev tekstilini saklayabilecekleri alanları çok küçük olabilir.  Bunun için kullanılan pike takımlarının katlanabilir olması ve çok yer kaplamaması gerekmektedir. Hem yaz, hem de kış mevsiminde tek ürünün kullanılabilir olması ve bir anlamda çok amaçlı özellik taşıması,  bu tarz pike takımlarının seçilmesindeki en büyük nedenlerindendir.

Ucuz Çift Kişilik Pike Takımı

Uyku setleri arasında en fazla tercih gören ev tekstil ürünlerinin başında pike takımı gelmektedir. Kullanışlı olması ve yatak odalarına farklı bir güzellik katması, ürünlerin tercih edilmesindeki en büyük etkenlerdendir. Yatak odalarının ambiyansını değiştiren ve şık bir hava katan pike takımlarının uygun olması da önemli bir tercih sebebidir.

Ancak ucuz çift kişilik pike takımı beklentileri karşılayabilir mi sorusu akla gelebilir. Her kaliteli ürün pahalıdır ön yargısı doğru değildir. Çünkü, Arya Home gibi Türkiye’nin önde gelen ev tekstili ürünleri markası ile hem kaliteli hem ucuz pike takımlarına sahip olmak çok daha kolay olmaktadır. İster çeyiz, isterse günlük yaşam için çift kişilik pike takımı arayışında iseniz, en uygun fiyat avantajı ile firmamızı ziyaret ederek, beklentilerinize kavuşabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.