sadsad x
asdasd
Toplam 67 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme

Çift Kişilik Nevresim Takımı

Nevresim takımları renk, desenleri ile odamıza renk katmakta ve önemli parçalar olmaktadır. Tek kişilik nevresim takımları da bulunmakla en sık tercih edilen ürünler ise çift kişilik nevresim takımı olarak karşımıza çıkıyor. Yastık kılıfı, çarşaf ve yorgan kılıfının set hali olan bu ürünler 3 parçadan oluşmaktadır.

Rahat bir uyku için önem ifade eden bu parçalar her evin ve odanın olmazsa olmazlarındandır. Evlerimizin olmazsa olmaz parçaları olan nevresim takımları her zevke hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Bu anlamda öne çıkan Arya Home ise nevresim takımları ürünlerinde ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Nevresim takımları yatak boyutlarına uygun olarak imal edilmekte olup birçok çeşide sahiptir. Özellikle desenleri ve süslemeleri ile göze çarpan bu çeşitlilik ürün hammaddesi, renkleri, modelleri ve boyutlarıyla çok geniş bir ürün gamına sahip olmaktadır. Böylece herkesin aradığını bulabileceği ürün çeşitliliği yakalanmakta olup her kesime hitap edilmektedir. Ayrıca nevresim takımları kolay yıkanabilme ve hızlı kuruma ile daha kullanışlı hale gelmektedir.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Fiyatları

En çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan eşyalar olduğundan birçok çeşide sahip olan çift kişilik nevresim takımı ürünleri fiyatları da bu değişkenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Her evin ihtiyacı olan çift kişilik nevresim takımı fiyatları bu değişkenlere bağlı olarak her bütçeye hitap eden ürünlere de sahiptir.  Böylece daha rahat bir uyku için cazip fiyatlarla kullanışlı ürünlere sahip olmak da mümkündür.

Çift kişilik nevresim takımları Ranforce, Pamuk, Saten Pamuk, Jakar ve Bambu kumaş türlerinden üretilmektedir. Çift kişilik nevresim takımları genellikle 200x220 cm boyutlarında olmaktadır. Kumaş türüne göre kolay ve çabuk kuruyan, kolay ütülenebilen ve hafiflik gibi özelliklere sahip olan bu ürünlerin fiyatlandırması da bunlara bağlı olmaktadır. Çift kişilik nevresim takımları evinizin dekorasyonuna uygun olacak desenler ve modellerle kullanıcılara sunulmaktadır.

Ucuz Çift Kişilik Nevresim Takımı

Birbirinden şık dekoratif desenli ve düz ürün çeşitlerinin kırmızıdan maviye siyahtan beyaza oldukça geniş renk seçeneklerine sahip olan çift kişilik nevresim takımları oldukça cazip fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Gerek günlük hayatımızdaki ihtiyacı gerekse yatılı misafirlerimiz için evimizde fazla fazla bulunan bu ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak mümkündür.

Desenlerine, modellerine, kumaşlarına ve renklerine göre onlarca çeşitliliğe sahip ucuz çift kişilik nevresim takımı ürünleri bulunmaktadır. Her bütçeye hitap eden ürünleri de gamında bulunduran çift kişilik nevresim takımlarının kaliteli ürünlerine Arya Home farkıyla ve avantajıyla uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Göz alıcı nevresim takımları çeşitleri arasından seçim yapmakta zorlanacağınız Arya Home dünyasına giriş yaparak evinizin dekorasyonunu tamamlayacak ürünleri bulabilirsiniz.

Çarşaflı Çift Kişilik Nevresim Takımı

Nevresim takımları yastık kılıfı ve yorgan kılıfını ifade etmekle birlikte tamamlayıcı olması açısından uyumlu çarşafları da kapsamaktadır. Böylece yatağınızın bütün eşyaları aynı model ile birlikte süslenerek daha şık bir hava oluşturulmaktadır. İçeriğinde çarşaf da bulunduran onlarca çeşit ve modelde nevresim takımı ürünleri de bulunmaktadır. Çift kişilik olduğu için bu ürünlerin içeriğinde 1 adet nevresim, 1 adet çarşaf ve 2 adet yastık kılıfı bulunmaktadır.

Yatak odanızın vazgeçilmez parçalarından olan nevresim takımlarına çarşafın da eklenmesiyle uyumlu bir izlenim ortaya çıkmaktadır. İster çiçek desenli isterseniz geometrik şekillerden oluşan desenleri ile birçok çeşide sahip çarşaflı çift kişilik nevresim takımı ürünlerine cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sizde kolay yıkanabilen ve kuruyan, kolay ütülenebilir çift kişilik nevresim takımları ile rahat bir uyku için kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.