sadsad x
asdasd

Sophie Pink Pure Line Yastık 70X70

Barkod:8680943018274
415,98 TL
207,99 TL
%50
Beden
Ürün Özellikleri

Kumaş Dokuması: MİKROFİBER / MICROPLUSH
Kumaş Türü: Kılıf: 1. Taraf %100 Polyester 2. Taraf Mikroplush
Yastık Dolgusu: Silikonlu Fiber

Ürün Bilgisi

Arya Pure Line Sophie Pink mikrofiber yastık, pratik ve ekonomik ev hanımları için iyi bir seçenektir. Kumaş en ince liflerden yapılır, bu yüzden çok yumuşaktır. Mikrofiber nemi çekmez, ancak içinden geçirir ve dışarı çıkarır, bu yüzden çok çabuk kurur. Mikrofiber ürünler dokunmak hoş ve neredeyse elektriksizdir. Bu kumaş, pamuğa benzer diğer sentetik kumaşlardan daha büyüktür, yastıklar için idealdir.

Silikonlu elyaf, silikonla işlenmiş ince polyester elyaflardan yapılır. Bu dolgulu bir yastık, uyurken boyun ve baş için iyi bir destek sağlar. Bu lif, topaklara çarpmadan şekli mükemmel tutar. Dokunulduğunda, dolgu kabartmaya benzer, bu yüzden üreticiler genellikle yapay tüy olarak adlandırırlar. Bu dolgulu yastık, kokuları içine çekmediği ve tozu barındırmadığından alerjisi olan kişiler için mükemmeldir.

Kenar, saten veya viskondan yapılır, ürünün yıllarca şeklini korumasına yardımcı olur. Bazen kenar ek olarak çevre boyunca dikilebilir veya geniş hale getirilebilir, daha sonra ek bir dekorasyon ürünü haline de gelir. Microplush, mikrofiber kumaştır. Etrafında rahatlık ve tam rahatlama atmosferi yaratan yumuşak ve rahat bir malzemedir.

Ürün İçeriği

Yastık Ebatı: 70x70

Ödeme Seçenekleri
Teslimat & İade
Yorumlar (0 Yorum)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.